Switbert Lobisser
(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) "Der Klagenfurter Lindwurm", Holzschnitt, bezeichnet S Lobisser, CCCXXII, Stockgröße ca. 34 x 45 cm, gerahmt, verglast, partiell leicht stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2016 - 15:03
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Switbert Lobisser
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.11.2016 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.10. - 02.11.2016 |